AKCEPTUJĘ

Wycieczka do Starego Zoo

28 maja 2018
logo placówki

Maurycy, Amelka, Lucjan… to tylko niektóre z imion poznanych zwierząt w poznańskim Starym Zoo. Nasz zachwyt wzbudziły egzotyczne gatunki płazów -jaskrawo ubarwione drzewołazy czy gigantyczne żaby – byki, barwne ryby raf koralowych, kajmany okularowe, kilkumetrowy pyton tygrysi, jadowite jaszczurki – helodermy meksykańskie, krokodyle nilowe i oczywiście…. ulubieniec wszystkich dzieci- waran z Komodo:)

ZAPRASZAMY DO GALERII – KLIKNIJ