Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

Bogumiła Roszyk

Dyrektor

Mgr pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, studia podyplomowe w zakresie logopedii. Nauczyciel dyplomowany z 20 letnim doświadczeniem w pracy. Jestem osobą serdeczną, operatywną, twórczą, otwartą na wszelkie nowości, które bardzo chętnie wdrażam uatrakcyjniając pracę przedszkola. Największą satysfakcje czerpię z pracy wówczas, gdy widzę uśmiechnięte dzieci, szczęśliwych rodziców i zadowolony personel. Pragnę stworzyć placówkę na miarę XXI wieku. Praca w przedszkolu to moja pasja.

Zamknij

Magdalena Mojżyszek

Nauczyciel

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa oraz Studium Aktorskiego w Poznaniu. Jestem autorką dziecięcych rymowanek, organizatorką ,,warsztatów wyobraźni” i zajęć literacko-plastycznych w Filii Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu.

Jedną z moich życiowych pasji jest pisanie wierszy, szczególnie dla najmłodszych odbiorców, jakimi są dzieci. Utwory prezentuję na autorskich spotkaniach literackich, podczas których uczę i bawię rymami. Wyobraźnia, wrażliwość i kreatywność pomagają mi nie tylko w tworzeniu i realizowaniu projektów artystycznych, ale przede wszystkim w rozumieniu trosk i potrzeb dziecka. Dobrze czuję się za obiektywem jak i z paletą farb w dłoni. Maluję na płótnie, szkle i porcelanie.
Nade wszystko cenię kontakt z przyrodą, która obdarza mnie siłą i inspiracją do twórczych działań. Jestem wielbicielką muzyki relaksacyjnej, rudowłosej Ani z Zielonego Wzgórza, a także dziecięcej twórczości poetki i pisarki Ewy Szelburg-Zarembiny.
Wolny czas poświęcam aktywności fizycznej, szczególnie zajęciom fitness i długim wycieczkom rowerowym. Uważam się za szczerą, spontaniczną i pełną entuzjazmu osobę, ambitnie podążającą do wytyczonych celów. Myślę, że największym bogactwem dla człowieka, jest robienie tego co się kocha.

Zamknij

Monika Sołtysiak

Pomoc nauczyciela

Jestem absolwentką Europejskiej Akademii Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki i Biznesu.
Bardzo lubię przebywać z dziećmi. Zajmowanie się małymi pociechami stwarza mi głęboką satysfakcję i wiele radości, możliwość pracy z nimi powoduje, że każdy dzień przynosi coś nowego, zaskakującego. Dzieci odwdzięczając mi się obdarzają mnie zaufaniem.
Jestem osobą odpowiedzialną, solidną, wywiązującą się z powierzonych mi obowiązków.
Swoje doświadczenie zdobywałam zarówno jako wolontariuszka w przedszkolu w Szkocji, jak i mama dwojga dzieci.
Lubię sport, taniec, teatr oraz dobrą książkę.

 

Zamknij

Dorota Lipska – Logopeda

Pracownik przedszkola

Ukończyłam filologię rosyjsko-ukraińską na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza, a następnie podyplomowe studia z zakresu logopedii i neurologopedii. Pierwsze doświadczenia w zawodzie logopedy zdobywałam pracując w świetlicy socjoterapeutycznej. Aktualnie prowadzę w żłobku zajęcia stymulujące rozwój mowy, a w przedszkolach zajmuję się terapią wad wymowy i opóźnionym rozwojem mowy. Prowadzę również terapię osób niedosłyszących. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę na specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Zamknij

Malwina Krawczyk- Jęchorek

Nauczyciel

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna oraz Resocjalizacja. Z dziećmi pracuję od początku studiów. W
swojej pracy wykorzystuję Metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Metodę Dobrego Startu Marty Bogdanowicz, techniki parateatralne, odwołuję się do naturalnej aktywności dziecka, jego indywidualnych potrzeb, przeżyć i zainteresowań.

Uśmiech dzieci jest dla mnie największą motywacją do pracy, uwielbiam patrzeć na to jak one się rozwijają, uczą i poznają świat. Wolny czas spędzam na wsi, uwielbiam jeździć rowerem i podziwiać przyrodę…

Zamknij

Magdalena Przybylska

Pomoc nauczyciela

Ukończyłam VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu.

Obecnie uczęszczam do Policealnej Szkoły na kierunek: pomoc nauczyciela przedszkola oraz florystyka.

Bardzo lubię dzieci, przebywanie z nimi sprawia mi wiele radości i satysfakcji.

Jestem osobą pogodną, życzliwą i odpowiedzialną. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, wspólnie uwielbiamy spacery oraz jazdę na rowerze. Moim hobby jest praca w ogrodzie.

Zamknij

Ewa Sobańska

Pomoc nauczyciela

Jestem absolwentką Policealnej Szkoły o kierunku Technik Administracji.
Ukończyłam również kurs Opiekunki Dziecięcej. Pracując z młodzieżą oraz dziećmi zdobyłam doświadczenie, które pomaga mi zrozumieć ich problemy i zachowania.
Pomoc w opiece nad dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji i zadowolenia, zwłaszcza gdy widzę na ich twarzach uśmiech i radość. Jestem osobą pogodną, opanowaną, cierpliwą i wyrozumiałą. Interesuje mnie taniec i muzyka. Lubię podróże oraz długie spacery. Wolny czas spędzam z rodziną oraz przyjaciółmi.

Zamknij

Marlena Budych

Pomoc nauczyciela

Jestem absolwentką kierunku Filologia Polska o specjalności nauczycielskiej na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu
im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tytuł magistra uzyskałam w 2005r.
Przez wiele lat udzielałam korepetycji z języka polskiego, w szczególności prowadziłam zajęcia przygotowujące do matury, ale również pracowałam
z dziećmi z klas szkoły podstawowej. Moją pasją jest pisanie; redagowałam
m. in.  artykuły o tematyce kulturalnej.

Obecnie jestem słuchaczką studiów podyplomowych na kierunku Zintegrowana Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna Uniwersytetu
A. Mickiewicza w Poznaniu, do  czego zainspirowały mnie moje dzieci. Obserwowanie ich rozwoju zachęciło mnie do tego, by „wejść” jeszcze bardziej w świat małego człowieka – w jego emocje i zachowania.

Myślę, że praca z dziećmi może być źródłem radości, może dawać satysfakcję i spełnienie, gdyż „dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.” (Phil Bosmans)

Zamknij

Renata Martyła – ZASTĘPCA DYREKTORA

Dyrektor

Ukończyłam Studium Wychowania Przedszkolnego, następnie studia o kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna oraz podyplomowe studia Zarządzania Oświatą. Posiadam ponad 30 letni staż pracy w przedszkolu. Przez okres 10 lat pełniłam funkcję dyrektora przedszkola.  Bardzo lubię pracę z dziećmi. Jestem nastawiona na rozwój i troskę o przyszłość  małego człowieka. Jestem gotowa, by działać, tworzyć, realizować zamierzone cele. Spotkało mnie to szczęście, kiedyś dobrze wybrać spośród wielu dróg…

 

Zamknij

Klaudia Tomkowicz – NAUCZYCIEL, LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nauczyciel

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika, specjalność Edukacja Elementarna i Język Angielski. W nauczaniu języka angielskiego najczęściej wykorzystuję technikę reagowania całym ciałem (Total Physical Response) oraz metodę naturalną. W swojej pracy uwielbiam to, że poprzez codzienny kontakt z dziećmi obserwuję ich rozwój i aktywnie w nim uczestniczę. Wolny czas wypełnia mi dobra książka lub film, a w szczególności lubię kino skandynawskie. Moje motto to słowa Jana Pawła II: „Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka”.

Zamknij

Karolina Urbańska- Fiszer

Pracownik administracyjny

Sekretariat jest głównym miejscem informacyjnym przedszkola. Pracując w tym miejscu chętnie służę pomocą rodzicom. Jestem osobą szczerą, otwartą, uśmiechniętą, cierpliwą i potrafiącą słuchać innych. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci.

Zamknij

Joanna Zubkowicz

Nauczyciel

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu o specjalności Edukacja Elementarna i Wychowanie Fizyczne. Obecnie kontynuuję naukę również na Uniwersytecie w Poznaniu z zakresu Wychowania Przedszkolnego i Nauczania Wczesnoszkolnego. Rozpoczęłam pracę z dziećmi, ponieważ są one szczere, mówią to co myślą, nie ukrywają swoich emocji, gdy są smutne płaczą, gdy się je rozbawi to się śmieją. Posiadają olbrzymią wyobraźnię, uwielbiają ruch, cieszą się z niewielkich rzeczy oraz kontaktu z innymi ludźmi. Zaczynam dopiero swoją pracę z dziećmi, dlatego chciałabym wpływać na rozwój dzieci, obserwować jak dorastają oraz uczyć się od nich postrzegania świata.

Zamknij

Monika Wierbiłowicz- PSYCHOLOG

Pracownik przedszkola

Marta Rosada

Nauczyciel

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych na kierunkach: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna oraz pedagogika społeczna.
Oba te kierunki pozwalają mi na pracę z dziećmi oraz współpracę z ich rodzicami, co właśnie jest moim pierwszorzędnym celem.
Najważniejsze jest dla mnie dobro dziecka, aby pewnie i bezpiecznie czuło się w placówce, a co za tym idzie stała współpraca z rodzicami, którą bardzo sobie cenię.

W przedszkolach pracuję od 2008r i przez ten okres nabyłam sporego doświadczenia, które mogę wykorzystać w kolejnych etapach w pracy z przedszkolakami.
Przez ostatnie lata ukończyłam wiele kursów, brałam udział w szkoleniach, warsztatach czy konferencjach, które wzbogacają mój warsztat pracy.
Na co dzień, podczas spędzania czasu z dziećmi, wykorzystuję elementy pedagogiki Marii Montessori, oraz włączam ćwiczenia Integracji Sensorycznej.

Jestem zadowolona kiedy widać efekty mojej pracy, a podopieczni są uśmiechnięci i z chęcią przychodzą do przedszkola.

Zamknij

Joanna Michalczyk – NAUCZYCIEL, KATECHETA

Nauczyciel

Jestem absolwentką KUL kierunku pedagogika ze specjalizacją: pedagogika opiekuńczo –  wychowawcza z resocjalizacją. Następnie ukończyłam studia podyplomowe z Wychowania przedszkolnego, Terapii pedagogicznej i Katechezy przedszkolnej, oraz kurs Kwalifikacyjny z Oligofrenopedagogiki. Uczestniczyła również w wielu kursach doskonalących: Matematyka w ruchu, Pokazywane wierszyki, Odimienna Metoda Nauki Czytania wg Ireny Majchrzak, Wspomaganie Rozwoju dziecka ze specyficznymi problemami w nauce – Szkolny Program Interwencyjny Sally Goddard Blythe oparty o interpretację odruchów oraz ocenę neuromotorycznej gotowości do nauki testem przesiewowym INPP.

Z dziećmi pracuje od czasu podjęcia studiów, początkowo byłam katechetą, następnie wychowawcą i koordynatorem rodzinki w domu dziecka, wychowawcą w świetlicy środowiskowej a od 9 lat pracuję w przedszkolu.  W swojej pracy stosuję podejście personalistyczne, co oznacza, że sprawiedliwie, to nie zawsze równo. Działania dostosowuję do zdolności i możliwości poszczególnego dziecka. Siłę do pracy i radość z niej czerpię z roześmianych twarzy dzieci. Dużym motywatorem jest rozwój i postępy moich podopiecznych. W czasie wolnym lubię jeździć na rowerze, pływać na otwartych przestrzeniach, latem nie może również zabraknąć spływu kajakowego, obcowania z naturą i odcięcia od cywilizacji.

Zamknij

Monika Węclewska- POMOC KUCHENNA

Pracownik przedszkola

Zuzanna Łukomska

Nauczyciel

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika, specjalność Edukacja elementarna  i język angielski. Obecnie kończę studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Edukacja medialna i technologie informacyjne. W swojej pracy wykorzystuję elementy Planu Daltońskiego , a także prowadzę zajęcia dodatkowe z języka angielskiego. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość , gdy widzę ,że zajęcia sprawiają im przyjemność. W wolnym czasie lubię czytać książki, pływać i jeździć na rowerze.

Zamknij

Dominika Cichorzewska

Nauczyciel

Nazywam się Dominika Cichorzewska. W 2014r. ukończyłam studia magisterskie na kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe, natomiast w czerwcu 2017r. z pozytywnym wynikiem zdałam egzamin na nauczyciela kontraktowego. Jestem osobą sumienną i całkowicie oddaną swojej pracy. Mam wieloletnie doświadczenie w opiece nad maluchami. Posiadam ogromne pokłady cierpliwości do najmłodszych i czerpię radość z przebywania z dziećmi.

Zamknij

Małgorzata Sikorska

Pomoc nauczyciela
Bardzo lubię przebywać z dziećmi. Zajmowanie się małymi pociechami stwarza mi głęboką satysfakcję i wiele radości, możliwość pracy z nimi powoduje, że każdy dzień przynosi coś nowego, zaskakującego. Jestem osobą pogodną życzliwą i odpowiedzialną.
Zamknij

Katarzyna Kwiatkowska

Nauczyciel

Jestem absolwentką Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, gdzie uzyskałam tytuł zawodowy licencjata w specjalności: Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne oraz tytuł zawodowy magistra w specjalności: Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna. Przez ostatnie lata pracowałam  w Szkole Podstawowej, gdzie w 2019 roku uzyskałam awans stopnia zawodowego Nauczyciela Kontraktowego. W ramach swojego dalszego rozwoju zawodowego, przystąpiłam do szkolenia, dzięki któremu mam możliwość uzyskania tytuł mediatora szkolnego. Dodatkowo mam ukończony kurs z Pierwszej Pomocy, a od 2003 roku jestem również Ratownikiem WOPR.
Mocną stroną mojej działalności jest zaangażowanie w wykonywaną pracę, nauczanie i wychowywanie dzieci, a także ustawiczne dokształcanie oraz pogłębianie własnego warsztatu pracy o nowe metody i formy. Swoje pierwsze doświadczenie zaczynałam zdobywać  jako wolontariuszka w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Świetlicy Socjoterapeutycznej.
Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości oraz satysfakcji. Jako mama dwóch córek, wiem jak rozłąka z rodzicami bywa dla dzieci trudna, dlatego każdego dnia staram się, aby atmosfera w naszej grupie była przyjemna, radosna oraz pełna ciepła i szacunku. Zależy mi na tym, aby „nasze” dzieci chętnie przychodziły do przedszkola oraz wracały z niego z uśmiechem na twarzy.
W wolnym czasie uwielbiam czytać książki oraz uprawiać sport, dzięki któremu na swoim koncie posiadam wiele sukcesów. Od najmłodszych lat interesuję się również muzyką i śpiewem, którą wykorzystuję do pracy i zajęć z dziećmi.

Moje motto do pracy z dziećmi i młodzieżą, to: „Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje, przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.”

/Janusz Korczak/

Zamknij

Łukasz Ślebioda – Nauczyciel Rytmiki

Nauczyciel

Kadra pedagogiczna

Bogumiła Roszyk

Dyrektor

Renata Martyła – ZASTĘPCA DYREKTORA

Dyrektor

Magdalena Mojżyszek

Nauczyciel

Malwina Krawczyk- Jęchorek

Nauczyciel

Klaudia Tomkowicz – NAUCZYCIEL, LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nauczyciel

Joanna Zubkowicz

Nauczyciel

Marta Rosada

Nauczyciel

Joanna Michalczyk – NAUCZYCIEL, KATECHETA

Nauczyciel

Zuzanna Łukomska

Nauczyciel

Dominika Cichorzewska

Nauczyciel

Katarzyna Kwiatkowska

Nauczyciel

Łukasz Ślebioda – Nauczyciel Rytmiki

Nauczyciel

Monika Sołtysiak

Pomoc nauczyciela

Magdalena Przybylska

Pomoc nauczyciela

Ewa Sobańska

Pomoc nauczyciela

Marlena Budych

Pomoc nauczyciela

Małgorzata Sikorska

Pomoc nauczyciela

Dorota Lipska – Logopeda

Pracownik przedszkola

Monika Wierbiłowicz- PSYCHOLOG

Pracownik przedszkola

Monika Węclewska- POMOC KUCHENNA

Pracownik przedszkola

Karolina Urbańska- Fiszer

Pracownik administracyjny