Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

Bogumiła Roszyk

Dyrektor

Mgr pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, studia podyplomowe w zakresie logopedii. Nauczyciel dyplomowany z 20 letnim doświadczeniem w pracy. Jestem osobą serdeczną, operatywną, twórczą, otwartą na wszelkie nowości, które bardzo chętnie wdrażam uatrakcyjniając pracę przedszkola. Największą satysfakcje czerpię z pracy wówczas, gdy widzę uśmiechnięte dzieci, szczęśliwych rodziców i zadowolony personel. Pragnę stworzyć placówkę na miarę XXI wieku. Praca w przedszkolu to moja pasja.

Zamknij

Magdalena Mojżyszek – NAUCZYCIEL

Nauczyciel

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa oraz Studium Aktorskiego w Poznaniu. Jestem autorką dziecięcych rymowanek, organizatorką ,,warsztatów wyobraźni” i zajęć literacko-plastycznych w Filii Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu.

Jedną z moich życiowych pasji jest pisanie wierszy, szczególnie dla najmłodszych odbiorców, jakimi są dzieci. Utwory prezentuję na autorskich spotkaniach literackich, podczas których uczę i bawię rymami. Wyobraźnia, wrażliwość i kreatywność pomagają mi nie tylko w tworzeniu i realizowaniu projektów artystycznych, ale przede wszystkim w rozumieniu trosk i potrzeb dziecka. Dobrze czuję się za obiektywem jak i z paletą farb w dłoni. Maluję na płótnie, szkle i porcelanie.
Nade wszystko cenię kontakt z przyrodą, która obdarza mnie siłą i inspiracją do twórczych działań. Jestem wielbicielką muzyki relaksacyjnej, rudowłosej Ani z Zielonego Wzgórza, a także dziecięcej twórczości poetki i pisarki Ewy Szelburg-Zarembiny.
Wolny czas poświęcam aktywności fizycznej, szczególnie zajęciom fitness i długim wycieczkom rowerowym. Uważam się za szczerą, spontaniczną i pełną entuzjazmu osobę, ambitnie podążającą do wytyczonych celów. Myślę, że największym bogactwem dla człowieka, jest robienie tego co się kocha.

Zamknij

Monika Sołtysiak – POMOC NAUCZYCIELA

Pomoc nauczyciela

Jestem absolwentką Europejskiej Akademii Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki i Biznesu.
Bardzo lubię przebywać z dziećmi. Zajmowanie się małymi pociechami stwarza mi głęboką satysfakcję i wiele radości, możliwość pracy z nimi powoduje, że każdy dzień przynosi coś nowego, zaskakującego. Dzieci odwdzięczając mi się obdarzają mnie zaufaniem.
Jestem osobą odpowiedzialną, solidną, wywiązującą się z powierzonych mi obowiązków.
Swoje doświadczenie zdobywałam zarówno jako wolontariuszka w przedszkolu w Szkocji, jak i mama dwojga dzieci.
Lubię sport, taniec, teatr oraz dobrą książkę.

 

Zamknij

Dorota Lipska – Logopeda

Pracownik przedszkola

Ukończyłam filologię rosyjsko-ukraińską na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza, a następnie podyplomowe studia z zakresu logopedii i neurologopedii. Pierwsze doświadczenia w zawodzie logopedy zdobywałam pracując w świetlicy socjoterapeutycznej. Aktualnie prowadzę w żłobku zajęcia stymulujące rozwój mowy, a w przedszkolach zajmuję się terapią wad wymowy i opóźnionym rozwojem mowy. Prowadzę również terapię osób niedosłyszących. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę na specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Zamknij

Malwina Krawczyk- Jęchorek – NAUCZYCIEL

Nauczyciel

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna oraz Resocjalizacja. Z dziećmi pracuję od początku studiów. W
swojej pracy wykorzystuję Metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Metodę Dobrego Startu Marty Bogdanowicz, techniki parateatralne, odwołuję się do naturalnej aktywności dziecka, jego indywidualnych potrzeb, przeżyć i zainteresowań.

Uśmiech dzieci jest dla mnie największą motywacją do pracy, uwielbiam patrzeć na to jak one się rozwijają, uczą i poznają świat. Wolny czas spędzam na wsi, uwielbiam jeździć rowerem i podziwiać przyrodę…

Zamknij

Magdalena Przybylska – POMOC NAUCZYCIELA

Pomoc nauczyciela

Ukończyłam VI Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu.

Obecnie uczęszczam do Policealnej Szkoły na kierunek: pomoc nauczyciela przedszkola oraz florystyka.

Bardzo lubię dzieci, przebywanie z nimi sprawia mi wiele radości i satysfakcji.

Jestem osobą pogodną, życzliwą i odpowiedzialną. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, wspólnie uwielbiamy spacery oraz jazdę na rowerze. Moim hobby jest praca w ogrodzie.

Zamknij

Ewa Sobańska – POMOC NAUCZYCIELA

Pomoc nauczyciela

Jestem absolwentką Policealnej Szkoły o kierunku Technik Administracji.
Ukończyłam również kurs Opiekunki Dziecięcej. Pracując z młodzieżą oraz dziećmi zdobyłam doświadczenie, które pomaga mi zrozumieć ich problemy i zachowania.
Pomoc w opiece nad dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji i zadowolenia, zwłaszcza gdy widzę na ich twarzach uśmiech i radość. Jestem osobą pogodną, opanowaną, cierpliwą i wyrozumiałą. Interesuje mnie taniec i muzyka. Lubię podróże oraz długie spacery. Wolny czas spędzam z rodziną oraz przyjaciółmi.

Zamknij

Marta Chuderska – NAUCZYCIEL

Nauczyciel

Jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza, Wydział Studiów Edukacyjnych na kierunku Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Ukończyłam studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie na kierunku Edukacja Wczenoszkolna z muzyką W zeszłym roku obroniłam dyplom na kierunku Nauczanie języka obcego w przedszkolu oraz klasach początkowych (j. angielski) – studia podyplomowe Poszerzam zakres wiedzy z j. Angielskiego. Śpiewałam w Chórze Camerata, Ukończyłam ognisko muzyczne w Koninie. Piszę wiersze i bajki dla dzieci i dorosłych, wydałam tomik wierszy „My happy life” Odbywałam wolontariat w przedszkolu Waldorwskim „Kolorowe Listki” Pomagałam w zorganizowania Dnia Rodziny w Centrum Spierania Rodzin „Swoboda” Opieka nad dziećmi wymaga ogromnej cierpliwości i zaangażowania. Dużo się uczę zdobywam doświadczenie, chcę być dobrym nauczycielem, dawać dzieciom radość, pomagać w rozwiązywaniu problemów być ich wsparciem.

Zamknij

Marlena Budych – POMOC NAUCZYCIELA

Pomoc nauczyciela

Jestem absolwentką kierunku Filologia Polska o specjalności nauczycielskiej na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu
im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Tytuł magistra uzyskałam w 2005r.
Przez wiele lat udzielałam korepetycji z języka polskiego, w szczególności prowadziłam zajęcia przygotowujące do matury, ale również pracowałam
z dziećmi z klas szkoły podstawowej. Moją pasją jest pisanie; redagowałam
m. in.  artykuły o tematyce kulturalnej.

Obecnie jestem słuchaczką studiów podyplomowych na kierunku Zintegrowana Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna Uniwersytetu
A. Mickiewicza w Poznaniu, do  czego zainspirowały mnie moje dzieci. Obserwowanie ich rozwoju zachęciło mnie do tego, by „wejść” jeszcze bardziej w świat małego człowieka – w jego emocje i zachowania.

Myślę, że praca z dziećmi może być źródłem radości, może dawać satysfakcję i spełnienie, gdyż „dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.” (Phil Bosmans)

Zamknij

Renata Martyła – ZASTĘPCA DYREKTORA

Dyrektor

Ukończyłam Studium Wychowania Przedszkolnego, następnie studia o kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna oraz podyplomowe studia Zarządzania Oświatą. Posiadam ponad 30 letni staż pracy w przedszkolu. Przez okres 10 lat pełniłam funkcję dyrektora przedszkola.  Bardzo lubię pracę z dziećmi. Jestem nastawiona na rozwój i troskę o przyszłość  małego człowieka. Jestem gotowa, by działać, tworzyć, realizować zamierzone cele. Spotkało mnie to szczęście, kiedyś dobrze wybrać spośród wielu dróg…

 

Zamknij

Klaudia Tomkowicz – NAUCZYCIEL, LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nauczyciel

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika, specjalność Edukacja Elementarna i Język Angielski. W nauczaniu języka angielskiego najczęściej wykorzystuję technikę reagowania całym ciałem (Total Physical Response) oraz metodę naturalną. W swojej pracy uwielbiam to, że poprzez codzienny kontakt z dziećmi obserwuję ich rozwój i aktywnie w nim uczestniczę. Wolny czas wypełnia mi dobra książka lub film, a w szczególności lubię kino skandynawskie. Moje motto to słowa Jana Pawła II: „Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka”.

Zamknij

Sylwia Talaga- POMOC NAUCZYCIELA

Pomoc nauczyciela

W przedszkolu pracuję od 2017 r. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję. Wielką przyjemność sprawia mi również obserwowanie postępów robionych przez dzieci. Moje zainteresowania to dobra książka i pieczenie ciast. Prywatnie jestem mamą trzech dorosłych córek.

Zamknij

Karolina Urbańska- Fiszer

Pracownik administracyjny

Sekretariat jest głównym miejscem informacyjnym przedszkola. Pracując w tym miejscu chętnie służę pomocą rodzicom. Jestem osobą szczerą, otwartą, uśmiechniętą, cierpliwą i potrafiącą słuchać innych. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci.

Zamknij

Joanna Zubkowicz – NAUCZYCIEL

Nauczyciel

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu o specjalności Edukacja Elementarna i Wychowanie Fizyczne. Obecnie kontynuuję naukę również na Uniwersytecie w Poznaniu z zakresu Wychowania Przedszkolnego i Nauczania Wczesnoszkolnego. Rozpoczęłam pracę z dziećmi, ponieważ są one szczere, mówią to co myślą, nie ukrywają swoich emocji, gdy są smutne płaczą, gdy się je rozbawi to się śmieją. Posiadają olbrzymią wyobraźnię, uwielbiają ruch, cieszą się z niewielkich rzeczy oraz kontaktu z innymi ludźmi. Zaczynam dopiero swoją pracę z dziećmi, dlatego chciałabym wpływać na rozwój dzieci, obserwować jak dorastają oraz uczyć się od nich postrzegania świata.

Zamknij

Monika Wierbiłowicz- PSYCHOLOG

Pracownik przedszkola

Marta Rosada – NAUCZYCIEL

Nauczyciel

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych na kierunkach: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna oraz pedagogika społeczna.
Oba te kierunki pozwalają mi na pracę z dziećmi oraz współpracę z ich rodzicami, co właśnie jest moim pierwszorzędnym celem.
Najważniejsze jest dla mnie dobro dziecka, aby pewnie i bezpiecznie czuło się w placówce, a co za tym idzie stała współpraca z rodzicami, którą bardzo sobie cenię.

W przedszkolach pracuję od 2008r i przez ten okres nabyłam sporego doświadczenia, które mogę wykorzystać w kolejnych etapach w pracy z przedszkolakami.
Przez ostatnie lata ukończyłam wiele kursów, brałam udział w szkoleniach, warsztatach czy konferencjach, które wzbogacają mój warsztat pracy.
Na co dzień, podczas spędzania czasu z dziećmi, wykorzystuję elementy pedagogiki Marii Montessori, oraz włączam ćwiczenia Integracji Sensorycznej.

Jestem zadowolona kiedy widać efekty mojej pracy, a podopieczni są uśmiechnięci i z chęcią przychodzą do przedszkola.

Zamknij

Joanna Michalczyk – NAUCZYCIEL, KATECHETA

Nauczyciel

Jestem absolwentką KUL kierunku pedagogika ze specjalizacją: pedagogika opiekuńczo –  wychowawcza z resocjalizacją. Następnie ukończyłam studia podyplomowe z Wychowania przedszkolnego, Terapii pedagogicznej i Katechezy przedszkolnej, oraz kurs Kwalifikacyjny z Oligofrenopedagogiki. Uczestniczyła również w wielu kursach doskonalących: Matematyka w ruchu, Pokazywane wierszyki, Odimienna Metoda Nauki Czytania wg Ireny Majchrzak, Wspomaganie Rozwoju dziecka ze specyficznymi problemami w nauce – Szkolny Program Interwencyjny Sally Goddard Blythe oparty o interpretację odruchów oraz ocenę neuromotorycznej gotowości do nauki testem przesiewowym INPP.

Z dziećmi pracuje od czasu podjęcia studiów, początkowo byłam katechetą, następnie wychowawcą i koordynatorem rodzinki w domu dziecka, wychowawcą w świetlicy środowiskowej a od 9 lat pracuję w przedszkolu.  W swojej pracy stosuję podejście personalistyczne, co oznacza, że sprawiedliwie, to nie zawsze równo. Działania dostosowuję do zdolności i możliwości poszczególnego dziecka. Siłę do pracy i radość z niej czerpię z roześmianych twarzy dzieci. Dużym motywatorem jest rozwój i postępy moich podopiecznych. W czasie wolnym lubię jeździć na rowerze, pływać na otwartych przestrzeniach, latem nie może również zabraknąć spływu kajakowego, obcowania z naturą i odcięcia od cywilizacji.

Zamknij

Monika Węclewska- POMOC KUCHENNA

Pracownik przedszkola

Zuzanna Łukomska

Nauczyciel

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika, specjalność Edukacja elementarna  i język angielski. Obecnie kończę studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Edukacja medialna i technologie informacyjne. W swojej pracy wykorzystuję elementy Planu Daltońskiego , a także prowadzę zajęcia dodatkowe z języka angielskiego. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość , gdy widzę ,że zajęcia sprawiają im przyjemność. W wolnym czasie lubię czytać książki, pływać i jeździć na rowerze.

Zamknij

Joanna Jaśkowiak

Pomoc nauczyciela

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Praca z dziećmi daje mi poczucie satysfakcji i zadowolenia.       W pracy bardzo ważne jest dla mnie, aby dzieci były bezpieczne, szczęśliwe i zadowolone.

Zamknij

Kadra pedagogiczna

Bogumiła Roszyk

Dyrektor

Renata Martyła – ZASTĘPCA DYREKTORA

Dyrektor

Magdalena Mojżyszek – NAUCZYCIEL

Nauczyciel

Malwina Krawczyk- Jęchorek – NAUCZYCIEL

Nauczyciel

Marta Chuderska – NAUCZYCIEL

Nauczyciel

Klaudia Tomkowicz – NAUCZYCIEL, LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nauczyciel

Joanna Zubkowicz – NAUCZYCIEL

Nauczyciel

Marta Rosada – NAUCZYCIEL

Nauczyciel

Joanna Michalczyk – NAUCZYCIEL, KATECHETA

Nauczyciel

Zuzanna Łukomska

Nauczyciel

Monika Sołtysiak – POMOC NAUCZYCIELA

Pomoc nauczyciela

Magdalena Przybylska – POMOC NAUCZYCIELA

Pomoc nauczyciela

Ewa Sobańska – POMOC NAUCZYCIELA

Pomoc nauczyciela

Marlena Budych – POMOC NAUCZYCIELA

Pomoc nauczyciela

Sylwia Talaga- POMOC NAUCZYCIELA

Pomoc nauczyciela

Joanna Jaśkowiak

Pomoc nauczyciela

Dorota Lipska – Logopeda

Pracownik przedszkola

Monika Wierbiłowicz- PSYCHOLOG

Pracownik przedszkola

Monika Węclewska- POMOC KUCHENNA

Pracownik przedszkola

Karolina Urbańska- Fiszer

Pracownik administracyjny