AKCEPTUJĘ

Monika Sołtysiak

29 sierpnia 2014
logo placówki

Jestem absolwentką Europejskiej Akademii Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki i Biznesu.
Bardzo lubię przebywać z dziećmi. Zajmowanie się małymi pociechami stwarza mi głęboką satysfakcję i wiele radości, możliwość pracy z nimi powoduje, że każdy dzień przynosi coś nowego, zaskakującego. Dzieci odwdzięczając mi się obdarzają mnie zaufaniem.
Jestem osobą odpowiedzialną, solidną, wywiązującą się z powierzonych mi obowiązków.
Swoje doświadczenie zdobywałam zarówno jako wolontariuszka w przedszkolu w Szkocji, jak i mama dwojga dzieci.
Lubię sport, taniec, teatr oraz dobrą książkę.