PolskiУкраїнська

Magdalena Mojżyszek

29 sierpnia 2014
logo placówki

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa oraz Studium Aktorskiego w Poznaniu. Jestem autorką dziecięcych rymowanek, organizatorką ,,warsztatów wyobraźni” i zajęć literacko-plastycznych w Filii Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu.

Jedną z moich życiowych pasji jest pisanie wierszy, szczególnie dla najmłodszych odbiorców, jakimi są dzieci. Utwory prezentuję na autorskich spotkaniach literackich, podczas których uczę i bawię rymami. Wyobraźnia, wrażliwość i kreatywność pomagają mi nie tylko w tworzeniu i realizowaniu projektów artystycznych, ale przede wszystkim w rozumieniu trosk i potrzeb dziecka. Dobrze czuję się za obiektywem jak i z paletą farb w dłoni. Maluję na płótnie, szkle i porcelanie.
Nade wszystko cenię kontakt z przyrodą, która obdarza mnie siłą i inspiracją do twórczych działań. Jestem wielbicielką muzyki relaksacyjnej, rudowłosej Ani z Zielonego Wzgórza, a także dziecięcej twórczości poetki i pisarki Ewy Szelburg-Zarembiny.
Wolny czas poświęcam aktywności fizycznej, szczególnie zajęciom fitness i długim wycieczkom rowerowym. Uważam się za szczerą, spontaniczną i pełną entuzjazmu osobę, ambitnie podążającą do wytyczonych celów. Myślę, że największym bogactwem dla człowieka, jest robienie tego co się kocha.

PolskiУкраїнська